Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠAK Židlochovice

Tréninky:

20.11. pondělí - 16:45 - 18:00 (3. - 5. třída) - ANO

22.11. středa - 15:45 - 17:00 (1. - 2. třída) - ANO

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Mikulášský běh (Vyškov, 18.11.)

přípravka dívky 2008-9 (400 m)

1. Šocová Hannah

přípravka dívky 2010-11

8. Zemánková Šárka

přípravka kluci 2008-9

13. Jestřebecký Adam

1.BBP - Běh o pohár Jehnic (17.11.)

přípravka 2009-10

5. Stroblová Kateřina

48. Ježková Eliška

přípravka kluci 2009-10

20. Kelbl Tobiáš

 

Běh za jedovnickým kaprem (11.11.)

1. Šocová Hannah

3. Vymazal Erik

5 Stroblová Kateřina

Běh do vrchu (Brno, Antropos  6.11.)

4. Vymazal Erik

Útěchovskými lesy (5.11.)

přípravka kluci 2010-11 (300 m)

1. Vymazal Erik

přípravka kluci 2008-9 (700 m)

4. Stejskal Ondřej

Slatinský kros (22.10.)

Kuchařová Anna Marie

Galochová Sára

Kelbl Tobiáš

Hořická rokle (21.10.)

přípravka dívky 2008-9

1. Jadrná Nikol

11. Marešová Tamara

přípravka dívky 2006-7

8. Daněčková Lucie

přípravka dívky 2010 a ml.

4. Marešová Nella

Brněnská pětadvacítka (Brno, Vojtova, 21.10.)

50 m 2010-11

1. Vymazal Erik

Běh přes valašské kotáry
7. Vymazal Erik

Bystrcký běh

13. Galochová Sára

Sprintérský trojboj (Kuřím, 12.10.)

1. Hannah Šocová

Čtyřboj (Kuřim, 5.10.)

1. Hannah Šocová

Běh za Bořetickým burčákem (14.10.)

1. Šocová Hannah

1. Stejskal Ondřej

Běh Slavkovem (14.10.)

2. Uhříková Karolína

3. Uhříková Barbora

Střelický kros (14.10.)

2. Daněčková Lucie

7. Holešinská Nela

10. Daněčková Veronika

8. Stroblová Kateřina

4. Jadrná Nikol

4. Zemánková Šárka

6. Kuchařová Anna MArie

Běh Bukovanský mlýn (7.10.)

přípravka dívky 2008-9

1. Šocová Hannah

Oslavanský podzimní kros (7.10.)

2. Stejskal Ondřej

2. Uhřková Karolína

3. Kuchařová Anna

6. Uhříková Barbora

Běh pístovickou riviérou (7.10.)

dívky 2008-10

7. Malíková Markéta

dívky 2011 a ml.

11. Zemánková Šárka

Svatováclavský běh (Blažovice, 28.9.)

3. Stejskal Ondřej

21. Jestřebecký Adam

12. Bayerová Victoria

12. Uhříková Barbora

16. Malíková Markéta

7. Uhříková Karolína

 

Želešická růže (27.9.)

1. Daněčková Lucie

7. Vacková Veronika

Tišnovské víceboje

3. Stejskal Ondřej

1. Šocová Hannah

1. Daněčková Lucie

2. Vacková Veronika

10. Holešinská Nela

Moravská Třebová - víceboje (16.9.)

3. Daněčková Lucie

11. Daněčková Veronika

Agrofert run (Přerov)

2. Daněčková Lucie

15. Daněčková Veronika

Lipovská desítka (2.9.)

2. Daněčková Lucie

10. Daněčková Veronika

Běžíme na hrad Veveří

2. Uhříková Barbora

4. Uhříková Karolína

OBL - Vísecká desítka

3. Daněčková Lucie

10. Daněčková Veronika

Lanškrounská zemská míle (402 m)

7. Daněčková Lucie (1:19)

14: Daněčková Veronika

OBL - Lulečský preclík (22.7., Luleč)

6. Hanková Anežka

Memoriál MUDr. Vališe

1. Daněčková Lucie

Běh olympijského dne (Lelekovice, 21.6.)

3. Daněčková Lucie

Čokoládová tretra (Prostějov, 20.6.)

7. Daněčková Lucie

Winerun (Krumvíř, 17.6.)

1. Daněčková Lucie

4. Daněčková Veronika

Lehkoatletický trojboj pro 1.stupeň ZŠ (Tišnov, 16.6.)

3. Daněčková Lucie

2. Bayerová Victoria

Čokoládová tretra (Vyškov, 14.6.)

3. Kreidl Václav

10. Kreidlová Veronika

Čokoládová tretra - Břeclav (7.6.)

8. Stejskal Ondřej (200 m - 36,55)

Lethoatletický trojboj (Židlochovice, 6.6.)

1. Victoria Bayerová

1. Běluša Ondřej

2. Daněčková Lucie

Mohyla Míru (Šaratice 4.6.)

2. Vacková Veronika

Běžíme na hrad - Bouzov

6. - Uhříková Barbora

10. Uhříková Karolína

Čokoládová tretra (Znojmo, 30.5.)

3. Stejskal Ondřej (200 m - 34,58)

Zajícová liga (Ivančice, 28.5.)

Hanková Anežka

15. - skok z místa (133)

8. - hod míčkem (11,05)

Tišnovský čtyřboj (Tišnov, 27.5.)

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 27.5.)

Kelbl Tobiáš - 3. + 8.

Kreidl Václav - 1. + 1.

Daněčková Lucie - 2. + 3. + 4.

Holešinská Nela - 6. + 9.

Marešová Tamara - 3. + 5.

Viktorie Sigmundová - 1. + 8.

Uhříková Barbora - 3. + 5. + 7.

Uhříková Karolína - 3. + 4. + 9.

Kuchařová Anna - 4. + 7. + 7.

Riviéra běh

5. Uhříková Barbora

9. Uhříková Karolína

OBL - Memoriál P. Beňáčka (Olešnice)

1. Kreidlová Veronika

3. Kreidl Václav

Kuřimský čtyřboj (18.5.)

4. Daněčková Lucie

Čokoládová tretra (Olomouc)

7. Stejskal Ondřej

Jarní běh (Přísnotice, 13.5.)

2. Vacková Veronika

4. Daněčková Lucie

19. Uhříková Barbora

6. KUchařová Anna

8. Uhříková Karolína

6. Stejskal Ondřej

18. Bayerová Victorie

28. Daněčková Veronika

Vranovický víceboj

1. Stejskal Ondřej

Běh Černou horou (8.5.)

1. Kreidl Václav 

5. Kreidlová Veronika

Hášův běh do vrchu  (Moravský Beroun, 6.5.)

5. Kreidlová Veronika

16. Kreidl Václav

Čokoládová tretra - Kroměříž (4.5.)

5. Stejskal Ondřej (200 m - 35,08)

9. Daněčková Lucie (300 m - 56,53)

Černovická míle (1.5.)

1. Vacková Veronika (5:43,2)

Běh daňových poradců (Brno - Lužánky)

1. Vacková Varonika

Boskovické běhy (1.5.)

5. Daněčková Lucie

7. Uhříková Karolína

12. Uhříková Barbora

Svitavské víceboje (Svitavy, 29.4.)

3. Daněčková Lucie

23. Daněčková Veronika

 

Turistický závod (Brno, 23.4.)

8. Hanková Anežka

Běh kolem Dyje (22.4., Břeclav)

1. Stejskal Ondřej

Morenda Kooperativa mítink (22.4.)

Daněčková Lucie

60 m - 9,75w (+2,2 m/s)

11. - dálka (370 cm z místa odrazu = OR)

9. - 600 m - 2:11,95

OBL - Jarní běh severem (22.4.)

2. Kreidlová Veronika

2. Kreidl Václav

5. Uhříková Barboa

5. Uhříková Karolína

Běh o pohár století (Pacov, 16.4.)

5. Daněčková Lucie

Čokoládová tretra (Brno, 11.4.)

dívky 2006-7 (300 m)

6. Vacková Veronika (51,06)

14. Daněčková Lucie (54,53)

33. Kreidlová Veronika (60,20)

kluci 2008-9 (200m)

8. Stejskal Ondřej (35,71)

18. Kreidl Václav (37,82)

 

Masaryk run (8.4.)

Kreidl Václav (1., 2., 2.)

Kreidlová Veronika (2., 2., 5.)

 

Jarní lesní devítka (9.4., Pozořice)

1. Daněčková Lucie

 

Velká Morava (Mikulčice, 8.4.)

4. Daněčková Lucie

14. Daněčková Veronika

17. Holešinská Nela

19. Jestřebecký Adam

 

10. BBP - Černohorský soudek (2.4.)

4. Vacková Veronika

7. Daněčková Lucie

29. Veronika Daněčková

6. Kelbl Tobiáš

19. Hanková Anežka

 

OBL - Obřany (1.4.)

2. Daněčková Lucie

3. Kreidl Václav

3. Kreidlová Veronika

Hanková Anežka

 

Běh o velkopavlovickou meruňku (25.3., Velké Pavlovice)

přípravka dívky 2006-7

2. Daněčková Lucie

6. Holzknechtová Tereza

10, Daněčková Veronika

11. Holešinská Nela

přípravka dívky 2008-9

7. Uhříková Barbora

přípravka kluci 2008-9

3. Holzknecht Jan

5. Jestřebecký Adam

přípravka dívky 2010-11

3. Uhříková Karolína

 

9. BBP - Běh kolem Myslivny (25.3.)

přípravka dívky 2006-7

4. Vacková Veronika

přípravka dívky 2008 a ml.

18. Hanková Anežka

 

Hodonínský kros (18.3.)

přípravka dívky 2006-7

6. Daněčková Lucie

16.Daněčková Veronika

přípravka kluci 2008-9

6. Jestřebecký Adam

 

8. BBP - Modřický pohár (4.3.)

přípravka dívky (2006-7)

3. Vacková Veronika

5. Daněčková Lucie

20. Daněčková Veronika

26. Holešinská Nela

přípravka kluci 2008-10

3. Stejskal Ondřej

17. Kelbl Tobiáš

přípravka dívky 2008-10

10. Uhříková Barbora

16. Hanková Anežka

25. Uhříková Karolína

 

OBL - Maratón Jana Buly (Moravské Budějovice, 25.2.)

2. Kreidlová Veronika

6. Hanková Anežka

 

Rohálovská desítka (Prusinovice, 25.2.)

přípravka 2006-7

7. Daněčková Lucie

18. Daněčková Veronika

19. Holešinská Nela

 

Noční stopa Valachy (Velké Karlovice)

- běžecké lyžování

9. Kreidlová Veronika

5. Kreidl Václav

 

Malá cena Zlobice (18.12., Kuřim)

kluci 10-11 let

6. Kavalec Šimon

dívky 10-11 let

4. Daněčková Lucie

9. Holešinská Nela

11. Daněčková Veronika

 

7.BBP - Rájecká desítka (11.2.)

přípravka dívky 2006-7

6. Vacková Veronika

přípravka kluci 2010 a ml.

5. Kelbl Tobiáš

Krumlovská hala (21.1.)

holky 2006-2007
30m 
2. Daněčková Lucka
8. Kreidlová Verča
15./16. Holešínská Nela
18. Daněčková Verča
 
30m překážek
2. Daněčková Lucka
5. Kreidlová Verča
10. Holešínská Nela
17. Daněčková Verča
 
skok
3. Daněčková Lucka
5./6. Kreidlová Verča
11./12. Hološínská Nela
18. Daněčková Verča
 
raketka
4. Daněčková Lucka
5. Kreidlová Verča
8. Daněčková Verča
13. Holešínská Nela
-----------------------------------------
kluci 2008 - 2009
30m
1. Kreidl Vašík
2. Stejskal Ondra
 
30m překážek
1. Stejskal Ondra
2. Kreidl Vašík
 
skok
1. Kreidl Vašík
3. Stejskal Ondra
 
raketka
1. Stejskal Ondra
3. Kreidl Vašík
----------------------------------
holky 2008-2009
Hanková Anežka
30m - 3.
30m překážek - 5.
skok - 4.

raketka - 4.

6.BBP - Radostická nerezová desítka (21.1.)

přípravka 2008-9

4. Uhříková Barbora

přípravka dívky 2010 a ml.

3. Uhříková Karolína

přípravka kluci 2010 a ml.

3. Kelbl Tobiáš

 

Halové přebory přípravek Moravské Slávie (20.1.)

Daněčková Lucie

2. dálka (349)

7. - 600 m (2:23,1)

9. - 60 m (10,14)

Kreidlová Veronika

3. - 600 m (2:17,5)

7. - 60 m (10,07)

11. - dálka (319)

Kreidl Václav

3. - 60 m (10,75 a 10,31)

3. - 400 m (1:31)

4. dálka (295)

 

Uhřické kolečko (14.1.)

přípravka dívky 2006-7

3. Daněčková Lucie

4. Vacková Veronika

5. Daněčková Veronika

 

OBL - Memoriál účastníků II. odboje (Moutnice, 7.1.)

2. Kreidl Václav

1. Kreidlová Veronika

5. BBP - Kuřimský kros (7.1.)

přípravka dívky 2006-7

4. Vacková Veronika

7. Daněčková Lucie

10. Daněčková Veronika

 

Silvestrovský běh (Brno, 31.12.)

přípravka dívky 2007-8

1. Daněčková Lucie

5. Holešinská Nela

přípravka kluci 2005-6

3. Hamšík Václav

přípravka dívky 2005-6

3. Daněčková Veronika

Silvestrovský běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

6. Hamšík Václav (kat. 11-15 let)

Hraběnčino běhání (Petrovice, 27.12.)

přípravka kluci 2005-6

2. Hamšík Václav

 

4.BBP - Štěpánský běh (Syrovice)

mladší žáci

6. Hanek Štěpán

7. Hanek Kryštof

12. Hamšík Václav

přípravka dívky 2006-7

2. Vacková Veronika

6. Daněčková Lucie

16. Daněčková Veronika

17. Holešinská Nela

přípravka kluci 2010 a ml.

3. Kelbl Tobiáš

krátký závod (4,7 km)

86. Hanek Štěpán (22:45)

93. Vacková Veronika (23:02)

105. Hanek Kryštof (23:31)

146. Hamšík Václav (25:25)

 

Vánoční běh R. Těsnohídka (Bílovice nad Svitavou, 17.12.)

starší žákyně

1. Sigmundová Adéla

3. Holešinská Iveta

mladší žákyně

2. Sigmundová Adéla

přípravka dívky 2006-7

5. Daněčková Veronika

7. Holešinská Nela

Hodonín - Holíč - Skalica (Hodonín, 17.12.)

přípravka kluci 2005-6

4. Hamšík Václav

Běh pod Pálavou (17.12.)

kat. dívky 2001-2006 !!!

2. Vacková Veronika

Uhříková Barbora

 

3. závod BBP 2016/2017

Vranovský žleb (10.12.)

mladší žákyně (1 km)

3. Sigmundová Adéla

mladší žáci

4. Hanek Štěpán

6. Hanek Kryštof

8. Běluša Ondřej

10. Hamšík Václav

přípravka dívky (2006-7)

4. Vacková Veronika

18. Holešinská Nela

přípravka kluci (2008-9)

6. Stejskal Ondřej

přípravka dívky (2008-9)

16. Hanková Anežka

Vánoční soutěže (Brno, Svážná, 3.12.)

- překážková dráha, přeběhy tělocvičny

Koudelka Petr - 1. + 1.

Kreidl Václav - 1. + 2

Kreidlová Veronika - 1. + 1.

2. závod BBP 2016/2017

Mikulášský běh v Okrouhlé (3.12.)

mladší žáci (900 m)

3. Hanek Štěpán

5. Hanek Kryštof

mladší žákyně (900 m)

4. Sigmundová Adéla

přípravka dívky 2006-7 (400 m)

5. Daněčková Lucie

8. Vacková Veronika

20. Daněčková Veronika

přípravka dívky 2008-9

10. Hanková Anežka

přípravka kluci 2010 a ml.

3. Kelbl Tobiáš

 

Mikulášský běh (Vyškov, 26.11.)

přípravka dívky 2005-6

3. Sigmundová Adéla

6. Vacková Veronika

15. Daněčková Veronika

přípravka kluci 2005-6

7. Hamšík Václav

přípravka dívky 2007-8

1. Daněčková Lucie

26. Holešinská Nela

přípravka kluci 2007-8

12. Stejskal Ondřej

přípravka kluci 2009-10

5. Jestřebecký Adam

 

OBL - Běh P. Kosmáka (Moravské Budějovice)

1. Hanková Anežka

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

1. Kreidl Václav

 

1. závod Brněnského běžeckého poháru

Běh o pohár Jehnic (17.11.)

mladší žákyně (1 km)

4. Sigmundová Adéla

mladší žáci(1 km)

5. Hanek Štěpán

7. Běluša Ondřej

8. Hanek Kryštof

přípravka dívky 2006-7

9. Vacková Veronika

36. Holešinská Nela

přípravka kluci 2010  a ml.

11. Kelbl Tobiáš

 

Běh za jedovnickým kaprem (12.11.)

3. Kreidlová Veronika

18. Kreidl Václav

Hamšíci obhájili!!! - Běh tišnovskými uličkami

1. štafeta 3x500m s odhadem času

 

Útěchovskými lesy (5.11.)

přípravka kluci 2005-6 (2 km)

2. Hanek Štěpán

4. Běluša Ondřej

6. Hanek Kryštof

přípravka dívky (2005-6) - (1,1 km)

2. Sigmundová Adéla

11. Vacková Veronika

19. Daněčková Veronika

přípravka dívky 2007-8 (700 m)

3. Daněčková Lucie

4. Kreidlová Veronika

20. Holešinská Nela

přípravka dívky 2009-10 (300 m)

2. Hanková Anežka

přípravka kluci 2009-10 (300 m)

1. Kreidl Václav

 

Sokolský běh (Bučovice)

? - Koudelka Petr

Běh na Babí lom (30.10.)

lidový běh (2600 m)

1. Kreidl Václav

1. Kreidlová Veronika

Indiánský běh (Rajhrad, 23.10.) - 5,7 km

4. Hamšík Václav

Běhej Valachy (Velké Karlovice, 22.10.)

9. Kreidl Václav

11. Kreidlová Veronika

Čertova stezka (22.10.)

kluci 2005-6 (1500 m)

1. Hanek Štěpán

dívky 2005-6 (1500 m)

5. Vacková Veronika

11. Daněčková Veronika

dívky 2007-9 (600 m)

3. Daněčková Lucie

13. Hanková Anežka

 

Mistrovství jihomoravského kraje v krosu

Slatinský kros (16.10.)

přípravka dívky 2005-6 (1000 m)

2. Sigmundová Adéla

10. Vacková Veronika

27. Daněčková Veronika

přípravka kluci 2005-6 (1000 m)

1. Hanek Štěpán

4. Běluša Ondřej

přípravka dívky 2007-8 (500 m)

4. Daněčková Lucie

8. Kreidlová Veronika

22. Uhříková Veronika

přípravka kluci 2007-8 (500 m)

2. Kreidl Václav

11. Jestřebecký Adam

přípravka dívky 2009 a ml.

11. Hanková Anežka

21. Uhříková Karolína

 

Černovická Svitava (15.10.)

1. Hamšík Václav

2. Vacková Veronika

6. Uhříková Barbora

7. Uhříková Karolína

 

Krumlovský běh (15.10.)

6. Stejskal Ondřej

 

Bystrcký běh (9.10.)

2. Daněčková Lucie

4. Hamšík Václav

 

Běh kolem Klostermannovy studánky (Rudice, 9.10.)

2. Kreidlová Veronika

3. Kreidl Václav

 

Běh Bořeticemi (8.10.)

přípravka kluci 2005-6

2. Hamšík Václav

přípravka dívky 2007-8

11. Bayerová Viktorie

15. Sedláková Eliška

 

Střelický kros (8.10.)

přípravka kluci 2005-6 (750 m)

2. Hanek Štěpán

přípravka dívky 2005-6 (450 m)

1. Sigmundová Adéla

14. Daněčková Veronika

přípravka dívky 2007-8 (300 m)

1. Daněčková Lucie

14. Holešinská Nela

přípravka dívky 2009 a ml.

3. Hanková Anežka

 

Krajské kolo v přespolním běhu ZŠ (Hodonín, 7.10.)

mladší žákyně 2003-6 (1500 m)

1. Sigmundová Adéla

 

Běžíme na hrad Veveří (1.10.)

4. Uhříková Barbora

8. Uhříková Karolína

Mizuno podzimní 10 (Brno, Mariánské údolí)

2. Hamšík Václav

Roštejnské stráně (Telč)

2. Koudelka Petr

Oslavanský podzimní kros

6. Stejskal Ondřej

3. Kadubec Vincent

Želešická růže, přespolní běh, okresní kolo ZŠ (30.9.)

dívky 6. - 7. třída (2003-2006) - 47 startujících

1. Sigmundová Adéla

kluci 6. - 7.třída (2003-6) - 39 start.

9. Hanek Štěpán

14. Hanek Kryštof

dívky 4. - 5. třída - 60 start.

55. Vymazalová Anežka

 

Svatováclavský běh (Blažovice, 28.9.)

2. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

5. Lužová Karolína

16. Daněčková Veronika

3. Daněčková Lucie

18. Kreidlová Veronika

21. Sedláková Eliška

24. Uhříková Barbora

2. Kreidl Václav

5. Kadubec Vincent

10. Jestřebecký Adam

17. Hanková Anežka

24. Uhříková Karolína

 

Tišnovský čtyřboj (25.9.) a MEDAILOBRANÍ ŠAK

1. Daněčková Lucie

1. Hamšík Václav

2. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

1. Sigmundová Adéla

18. Daněčková Veronika

5. Hanková Anežka

 

Svatováclavský běh Lednicko- valtickým areálem (24.9.)

1. Daněčková Lucie

9. Daněčková Veronika

 

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev ml. žactva (Znojmo, 22.9.)

3. místo družstvo VSK Univerzita Brno (kluci)

3. místo družstvo AC Moravská Slávia Brno (dívky)

Hanek Štěpán

7. - 1500 m (5:34,97)

Hanek Kryštof

8. - 800 m (2:48,96)

Hamšík Václav

150 m (24,40)

300 m (53,53)

Sigmundová Adéla

12. - 800 m (2:48,51)

27. - dálka (361)

 

Burčákova šestka (Dolní Bojanovice, 18.9.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

7. Koudelka Petr

3. Lužová Karolína

7. Hanková Anežka

7. Jestřebecký Adam

 

Běh Moravským krasem

2. Kreidlová Veronika