Jdi na obsah Jdi na menu
 


ARCHIV 2014/2015

Svatováclavský běh (Blažovice, 28.9.)

dívky 2006-7

5. Vacková Veronika

25. Eliška Sedláková

kluci 2004-5

4. Hanek Kryštof

10. Hanek Štěpán

17. Koudelka Petr

Atletický čtyřboj (Tišnov, 27.9.)

60 m - skok daleký - hod kriketovým míčkem - 600 m

kluci 2004-5

3. Václav Hamšík (9,6 - 368 - 30,80 - 2:10,9)

7. Štěpán Hanek (9,8 - 353 - 32,80 - 2:07,3)

11. Kryštof Hanek (9,8 - 303 - 27,20 - 2:06,5)

14. Petr Koudelka (10,2 - 360 - 24,40 - 2:10,5)

dívky 2004-5

4. Adéla Sigmundová (10,2 - 316 - 22,6 - 2:11,2)

přípravka dívky 2006-7

7. Lucie Daněčková (11,2 - 309 - 21,10 - 400 m = 1:32,5)

přípravka dívky 2008  a ml.

9. Anežka Hanková  (12,5 - 234 - 6,70 - 200 m = 45,5)

10. Viktorie Sigmundová (13,5 - 227 - 10,10 - 200 m = 48,8)

 

Běh nočním Brnem (Brno, 26.9.)

1. Petr Koudelka

 

Kros po lyžařských tratích (Česká Třebová, 26.9.)

přípravka 2004-5

11. Koudelka Petr

přípravka dívky 2004-5

16. Lužová Karolína

 

Malacká X (Malacky, 26.9.)

5. Václav Hamšík

 

Svatováclavský čtyřboj (26.9.)

60 m - skok daleký - hod kriketovým míčkem - 500 m

kluci 2004-5

3. Václav Hamšík (9,3 - 389 - 33,70 - 1:44,8)

4. Štěpán Hanek (9,7 - 365 - 36,80 - 1:41,4)

5. Kryštof Hanek (9,8 - 333 - 25,10 - 1:37,9)

 

dívky 2006-7

6. Lucie Daněčková (10,9 - 326 - 19,50 - 2:02,2)

10. Veronika Daněčková (12,5 - 222 - 16,10 - 2:22,2)

 

Běh do vrchu (Ivančice, 23.9.)

2. Václav Hamšík

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zajícova liga (Oslavany, 19.9.)

Štěpán Hanek

1. hod raketkou (33,5 m)

2. běh na 300 m (50,18)

2. dálka (369)

Kryštof Hanek

3. běh na 60 m

3. běh na 300 m (50,38)

dálka (336)

Adéla Sigmundová

5. hod raketkou (19,90)

7. běh na 300 m (54,8)

10. dálka (327)

Anežka Hanková

 

Burčáková šestka (Dolní Bojanovice, 20.9.)

přípravka kluci 2004-5

3. Petr Koudelka

přípravka dívky

10. Karolína Lužová

 

Běh Moravským krasem (19.9., Sloup)

přípravka kluci 2004-6

2. Václav Hamšík

 

Běh na Boží horu (Ivančice, 20.9.)

3. Václav Hamšík

 

Riviéra běh (Brno, 12.9.)

 

kluci 10-12 let (600 m)

1. Štěpán Hanek

2. Kryštof Hanek

dívky 4-6 let

3. Anežka Hanková

 

VC města Holíč (12.9.)

přípravka dívky 2006-7 (200m)

5. Lucie Daněčková

15. Veronika Daněčková

 

Běh alejemi Kněžice (4.9.)

3. Petr Koudelka

 

Vísecká desítka (29.8.)

přípravka kluci 2004-5

2. Petr Koudelka

přípravka dívky 2004-5

4. Karolína Lužová

 

Horňácká 25 (1.8.)

přípravka dívky 2006-7

2. Lucie Daněčková

10. Veronika Daněčková

přípravka kluci 2004-5

4. Václav Hamšk

 

Běhej Lesy Lednice (24.7.)

500 m

3. Ondřej Stejskal

5. Anežka Hanková

1000 m

3. Štěpán Hanek

4. Kryštof Hanek

6. Petr Koudelka

 

Vyškovská dvanáctka (11.7.)

přípravka kluci 2004-5 (600 m)

6. Hamšík Václav

9. Koudelka Petr

 

1.prázdninové pondělí (Brno - Morenda)

Petr Koudelka

200 m - 34,6

600 m - 2:21,9

dálka - 337

 

Nové Veselí (28.6.)

3. Petr Koudelka

 

Winerun (Krumvíř, 27.6.)

2. Petr Koudelka

 

Memoriál MUDr. Vališe (25.6.)

4. Petr Koudelka

 

Běh Moravským Pískem (červen)

8. Václav Hamšík

6. Lucie Daněčková

15. Veronika Daněčková

 

Běh olympíjského dne (Ivančice, 24.6.)

1. Václav Hamšík

3. Eliška Sedláková

 

Atletický čtyřboj (Slavkov u Brna, 20.6.)

- 50 m, vrh koulí 2kg, skok daleký, běh na 300 m

přípravka dívky 2006-7

3. Veronika Vacková

9. Nela Holešinská

19. Viktorie Sigmundová

přípravka kluci 2004-5

5. Václav Hamšík

12. Kryštof Hanek

9. Štěpán Hanek

7. Marcel Vacek

přípravka dívky 2004-5

6. Adéla Sigmundová

 

Zajícova liga (Břeclav, 14.6.)

Kryštof Hanek

6. - 60 m (9,91)

2. - 300 m - 53,88

11. - dálka - 331

Štěpán Hanek

5. - 60 m (9,90)

4. - dálka - 384

3. - kriket - 32,59

Adéla Sigmundová

7. - 300 m - 56,10

16. - dálka - 324

6. - kriket - 24,23

Viktorie Sigmundová

60 m - 13,74

8. - dálka - 217

1. - kriket - 14,54

Nela Holešinská

60 m - 11,65

19. - dálka - 257

11. - kriket - 13,84

 

Lehkoatletický čtyřboj (Jedovnice, 13.6.)

1. Václav Hamšík

 

Sportovní olympiáda - víceboj (Přísnotice, 12.6.)

3. Lucie Daněčková

3. Štěpán Hanek

8. Kryštof Hanek

 

Tišnovský čtyřboj (7.6.)

1. Lucie Daněčková

3. Václav Hamšík

 

Běžíme na hrad BOUZOV (7.6.)

1.Kryštof Hanek

1. štěpán Hanek

1. Anežka Hanková

 

Svitava kros (Doubravice nad Svitavou, 6.6.)

přípravka kluci 2004-5

6. Václav Hamšík

přípravka dívky 2006-7

4. Lucie Daněčková

 

Běh na Výhon (31.5.)

Lidový běh (1,8 km pouze do kopce)

1.-2. Kryštof a Štěpán Hankovi

 

Zajícova liga (Ivančice, 30.5.)

FOTO

- výsledky doplním, jakmile budou. A výkony TAM byly parádní :-))))) a spousta umístění.

 

Prostějov (24.5.)

3. Peter Koudelka

4. Václav Hamšík

 

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 24.5.)

Štěpán Hanek

1. - dálka (380)

2. - míček (32,72)

2. - 400 m (1:18,2)

Kryštof Hanek

1 .- 400 m (1:17,7)

3. - 60 m (9,4)

8. - dálka (324)

Anežka Hanková

7. - 60 m (12,7)

8. - dálka (194)

5. - míček (5,00)

Lucie Daněčková

3. - 60 m (10,2)

2. - dálka (300)

1. - míček (21,08)

Veronika Daněčková

13. - 60 m (12,0)

10. - míček (12,52)

6. - 400 m (1:43,9)

Václav Hamšík

2. - 60 m (9,4 s)

4. - dálka (354)

5. - 400 m (1:26,6)

Adéla Sigmundová

7. - dálka (311)

2. - míček (21,04)

5. - 400 m (1:25,6)

 

Memoriál J. Beňáka (Olešnice - orel.běž.l., 23.5.)

přípravka kluci 2004-5

3. Petr Koudelka

přípravka dívky 2004-5

3. Karolína Lužová

 

Jarní kros (Přísnotice, 16.5.)

dívky 2008-9

11. Anežka Hanková

kluci 2008-9

1. Ondřej Stejskal

6. Tomáš Buršík

přípravka dívky 2006-7

2. Veronika Vacková

4. Lucie Daněčková

12. Eliška Sedláková

14. Veronika Daněčková

18. Ema Trtílková

přípravka kluci 2006-7

3. Lukáš Mach

přípravka dívky 2004-5

10. Adéla Sigmundová

23. Elška Gazdová

přípravka kluci 2004-5

2. Kryštof Hanek

3. Štěpán Hanek

13. Filip Mach

15. Oliver Dvořáček

20. Michal Buršík

 

Night run Brno (16.5.)

3. Václav Hamšík

Běh Černou horou (8.5.)

přípravka kluci 2004-5

2. Kryštof Hanek

4. Štěpán Hanek

přípravka dívky 2004-5

6. Adéla Sigmundová

přípravka dívky 2009

2. Anežka Hanková

 

Jablonická desiatka (2.5.)

přípravka dívky 2006-7

3. Lucie Daněčková

 

Letohradská pětka (2.5)

přípravka kluci 2004-5

5. Petr Koudelka

přípravka dívky 2004-5

7. Karolína Lužová

 

Tučapská desítka (2.5.)

přípravka dívky 2004-5

4. Adéla Sigmundová

přípravka kluci 2008-9

2. Ondřej Stejskal

 

Černovická míle (1.5.)

kluci 2006-8

4. Lukáš Mach

dívky 2006-8

5. Eliška Sedláková

přípravka kluci 2004-5 (míle)

5. Filip Mach (6:03,9)

6. Petr Koudelka (6:04,4)

 

Boskovické běhy (1.5.)

přípravka dívky 8-9 let

3. Lucie Daněčková

přípravka kluci 10-11 let

22. Václav Hamšík

 

Běh zdraví Židlochovice (26.4.)

FOTO ZDE nebo také TADY

- doplním, až budu mít výsledky. Nyní jen 1.-3. místo.

přípravka kluci 2004-5

2. Kryštof Hanek

3. Štěpán Hanek

přípravka dívky 2004-5

2. Šubová Anna

3. Milena Moudrá

přípravka kluci 2006-7

1. Lukáš Mach

přípravka dívky 2006-7

2. Veronika Vacková

3. Lucie Daněčková

přípravka kluci 2008 a ml.

1. Daniel Frank

2. Ondřej Stejskal

 

Zahajovací závody na dráze (Brno - Vojtova, 25.4.)

- dal jsem se do psaní výsledků, ale co jsem viděl v sobotu dnes nevidím. Nějak se tam někteří atleti ztratili :-( Dodělám později.

Kryštof Hanek

10. - 60 m (9,91)

2. - 800 m (2:55,26)

dálka -

výška -

vrh koulí -

Štěpán Hanek

8. - 60 m (9,86)

9. - 800 m (3:10,05)

dálka -

výška -

vrh koulí -

Václav Hamšík

3. - 60 m (9,82)

dálka -

výška -

vrh koulí -

Petr Koudelka

60 m -

800 m - 

dálka -

výška -

vrh koulí -

Adéla Sigmundová

30. - 60 m (10,60)

13. - 800 m (3:19,45)

dálka -

vrh koulí -

Veronika Vacková

2. - 800 m -

Marcel Vacek

800 m -

Nela Holešinská

27. - 60 m (11,42)

Anežka Hanková

39. - 60 m (12,50)

Bosonožský běh (24.4.)

kluci 3. třída

1. Václav Hamšík

 

Čokoládová tretra - Břeclav (20.4.)

dívky 2006-7

7. Lucie Daněčková (17,87 s)

kluci 2004-5

8. Petr Koudelka (34,12)

18. Václav Hamšík (34,67)

 

Skalická desítka (19.4.)

přípravka kluci 2004-5

3. Petr Koudelka

 

Velká Morava (Mikulčice, 18.4.)

přípravka kluci 2004-5 (37 start.)

2. Štěpán Hanek

6. Kryštof Hanek

přípravka dívky 2004-5 (28 start.)

8. Adéla Sigmundová

přípravka dívky 2006-7 (37 start.)

9. Veronika Vacková

10. Lucie Daněčková

27. Alexandra Glocová

30. Veronika Daněčková

34. Nela Holešinská

přípravka dívky 2008-9

9. Anežka Hanková

 

Brněnský půlmaraton (18.4.)

přípravka kluci

7. Václav Hamšík

 

Čokoládová tretra Brno (16.4.)

200 m kluci 2004-5 (31 start.)

6. Kryštof Hanek - 31,89 s

10. Václav Hamšík - 33,12

16. Štěpán Hanek - 34,99 - zde došlo k záměně času!!!

22. Filip Mach - 36,02 s pádem

 

100 m dívky 2006-7 (40 start.)

11. Lucie Daněčková - 17,40 s

36. Veronika Daněčková - 19,82

39. Eliška Sedláková - 21,01

 

100 m kluci 2006-7 (55 start.)

21. Lukáš Mach - 18,10 s

 

60 m  dívky 2008-9 (27 start.)

17. Anežka Hanková - 12,80 s

 

60 m kluci 2008-9 (39 start.)

7. Ondřej Stejskal - 11,24

 

Jarní běh (Bílovice nad Svitavou, 11.4.)

přípravka dívky 2004-5

1. Veronika Vacková

 

Jarní běh (Ivančice, 11.4.)

- výsledky zatím pouze zprostředkované přes jednu maminku :-)

přípravka kluci 2004-5

1. Kryštof Hanek

2. Štěpán Hanek

5. Václav Hamšík

7. Petr Koudelka

přípravka dívky 2006-7

5. Eliška Sedláková

přípravka dívky 2008

8. Nela Holešinská

přípravka dívky 2009 a ml.

1. Anežka Hanková

 

Běh kolem Dyje (Břeclav, 11.5.)

přípravka kluci 2008 a ml.

2. Ondřej Stejskal

přípravka kluci 2006-7

9. Lukáš Mach

 

Běh osvobození Vacenovic (11.4.)

přípravka dívky 2006-7

3. Lucie Daněčková

12. Alexandra Glocová

 

Velikonoční půlmaraton (Prostějov, 5.4.)

přípravka kluci 2004-5

3. Václav Hamšík

 

Axis Noční desítka  (Jihlava, 4.4.)

přípravka dívky 2006-7

1. Lucie Daněčková

? Veronika Daněčková

 

10.BBP Brněnská přehrada (29.3.)

přípravka kluci 2004-5

- organizátor, pořadatel, předjezdec, pan Zadák po 150 m závodu se otočil kolem kuželu a běželo se domů....... To jsem ještě neviděl!!!!! Zkažený závod. Kdo se vzpamatoval z tohoto šoku,  tak začal bojovat alespoň o nějaké místo.

- výsledky kategorie uvádět nebudu, NEREGULÉRNÍ závod

přípravka dívky 2004-5

7. Adéla Sigmundová

přípravka dívky 2008 a mladší

3. Anežka Hanková

Obřanský kros (orelská b.l., 28.3.)

- z doslechu organizačně NEZVLÁDNUTÉ závody!!! Proč to Ti  lidi vůbec dělají ??? Orli :-((((((((((((((((((

kluci 2004-5

2. Štěpán Hanek

4. Kryštof Hanek

5. Václav Hamšík

6. Petr Koudelka

7. Filip Mach

dívky 2004-5

6. Karolína Lužová

kluci 2006-7

? Lukáš Mach

6. Ondřej Stejskal

dívky 2006-7

13. Nela Holešinská

dívky 2008 a ml.

3. Anežka Hanková

Hodonínský kros (21.3.)

přípravka dívky 2006-7

2. Lucie Daněčková

15. Nela Holešinská

Běh Lužánkami (Brno, 21.3.)

přípravka kluci 2004-5

8. Václav Hamšík

10. Pascal Elhaimer

12. Petr Koudelka

přípravka dívky 2004-5

12. Adéla Sigmundová

nejmladší dívky 2006-7

5. Eliška Sedláková

Běhání se svíčkou (Vyškov, 19.3.)

přípravka kluci 2004-5

8. Václav Hamšík

9.BBP Běh kolem Myslivny (14.3.)

přípravka kluci 2004-5

9. Václav Hamšík

11. Štěpán Hanek

15. Petr Koudelka

přípravka dívky 2006-7

7. Lucie Daněčková

16. Veronika Daněčková

21. Anežka Hanková

 

8.BBP Modřický pohár (7.3.)

přípravka kluci 2004-5

6. Petr Koudelka

12. Štěpán Hanek

19. Oliver Dvořáček

21. Václav Hamšík

23. Michal Buršík

přípravka dívky 2004-5

14. Adéla Sigmundová

přípravka kluci 2006-7

7. Lukáš Mach

17. Ondřej Stejskal

27. Tomáš Buršík

přípravka dívky 2006-7

3. Lucie Daněčková

21. Nela Holešinská

22. Veronika Daněčková

 

Maratón Jana Buly (Moravské Budějovice, 21.2.)

přípravka kluci 2004-5

3. Petr Koudelka

4. Václav Hamšík

přípravka dívky 2004-5

2. Karolína Lužová

starší žáci (mimo kategorii)

3. Petr Koudelka

Malá cena Zlobice (Kuřim, 14.2.)

přípravka dívky 2006-7

1. Lucie Daněčková

přípravka kluci 2004-5

2. Václav Hamšík

3. Petr Koudelka

 

7.BBP Ráječkovská desítka (7.2.)

přípravka kluci 2004-5

7. Štěpán Hanek

8. Petr Koudelka

11. Kryštof Hanek

13. Václav Hamšík

 

Hulmenská desítka (Hulín, 24.1.)

přípravka dívky 2007-8 (300 m)

1. Lucie Daněčková

přípravka kluci 2005-6 (500 m)

2. Václav Hamšík

přípravka dívky 2005-6 (500 m)

8. Veronika Daněčková

Přebor Moravské Slávie v hale (Brno - Oblá, 23.1.)

60 m kluci 2004-5

2. Václav Hamšík (9,5 s)

3. Petr Koudelka (9,6)

8. Kryštof Hanek (9,8)

12. Štěpán Hanek (9,9)

400 m

5. Štěpán Hanek (1:23,5 min.)

6. Petr Koudelka (1:23,9)

7. Kryštof Hanek (1:24,9)

12. Václav Hamšík (1:30,8)

skok daleký

3. Václav Hamšík (349 cm)

8. Štěpán Hanek (330

11. Petr Koudelka (309)

17. Kryštof Hanek (286)

přípravka dívky 2006-7

60 m